فهرست شرکت کنندگان چهارمین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران

شورای هنری فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران، فهرست گروه‌های برگزیده برای شرکت در چهارمین دوره این رویداد هنری را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی چهارمین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران، شورای هنری این فستیوال با انتشار اطلاعیه‌ای فهرست گروه‌های منتخب جهت شرکت در این رویداد بین‌المللی موسیقی را در بخش های اجراهای صحنه‌ای، ماراتن و الکترونیک/تجربی اعلام کرد. گفتنی است گروه‌های راه‌یافته پس از طی مراحل اداری و اخذ مجوزهای لازم از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اردیبهشت‌ماه 1398 در قالب چهارمین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران و به صورت غیر رقابتی به اجرای برنامه خواهند پرداخت. شایان ذکر است که فهرست شرکت‌کنندگان در بخش پژوهشی نیز در اطلاعیه ای جداگانه اعلام خواهد شد.

در متن این اطلاعیه آمده است:
شورای هنری فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و سال نو، و با سپاس از مشارکت و همدلی تمامی گروه‌ها و هنرمندان متقاضی شرکت در چهارمین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران، و ارج نهادن به هنر آفرینی، خلاقیت و اشتیاق هنرمندان گرامی برای حضور در چهارمین دوره فستیوال موسیقی معاصر تهران، با تبریک به منتخبان برگزیده، از میان 87 گروه با تاکید بر کیفیت‌گرایی، تنوع آثار و انطباق با سیاست‌های برگزاری فستیوال در جهت پرداختن به رویکردهای نوین موسیقی در ایران و جهان، و همچنین با توجه به امکانات و زیرساخت‌های موجود، به اتفاق آرا فهرست گروه‌های شرکت‌کننده در چهارمین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران را به این شرح اعلام می‌دارد:

بخش اجراهای صحنه‌ای و ماراتن

آنسامبل بادی فستیوال تهران
آنسامبل موسیقی معاصر دانشگاه تهران
کوارتت شهرزاد
کوارتت نوسکا
تریو سایتن‌ویند (سوئیس)
اشکان احمدی/مهتاب سعادتمند
یاسمن بجان پور
غزاله شیرازی
کلاریز کشاورز
شمیم مینو
ایوو نیلسن (سوئد)
دان وندوال (بلژیک)

بخش الکترونیک/ تجربی

آنسامبل خانه رویا
دوئت آمبات (ایسلند)
پرویز داوودی
محمدرضا رجبی/صبا علیزاده
سهیل سهیلی
محمدرضا گواهی
یهنود محمدی