اطلاعیه شماره دو ستاد برگزاری

ستاد برگزاری سومین فستیوال موسیقی معاصر تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تمامی شرکت‌کنندگان دوره های اول و دوم این رویداد هنری تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی سومین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران، ستاد برگزاری این رویداد هنری با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از تمامی شرکت کنندگان دوره‌های پیشین از اختصاص تسهیلاتی برای حضور آنان در برنامه‌های سومین دوره این فستیوال خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

دوستان و همراهان فستیوال موسیقی معاصر تهران
باسلام و احترام
در آستانه برگزاری سومین دوره فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران بر خود واجب می دانیم از حضور و همراهی تمامی شرکت‌کنندگان دو دوره پیشین این رویداد هنری در بخش‌های سمینارهای پژوهشی، اجراهای الکترونیک/تجربی و اجراهای صحنه‌ای، قدردانی نماییم. بدون شک حضور و همراهی شما در این فستیوال و ارائه آثار ارزشمند موسیقی معاصر، همراهی و شکیبایی شما در کاستی‌های احتمالی و تلاش همگانی جهت ثبت یک رویداد هنری مستقل و پویا در تقویم هنری کشور، مهم ترین عامل موفقیت این جریان هنری ملی و بین‌المللی در دو دوره گذشته آن بوده است. به همین دلیل بر خود واجب می دانیم که مراتب سپاس و قدردانی خود را همراه با فراهم آوردن تسهیلاتی جهت حضور شما در برنامه های سومین فستیوال موسیقی معاصر تهران که 1 الی 7 اردیبهشت ماه 1397 برگزار خواهد شد، اعلام نماییم.
امیدواریم که همچنان با حضور خود در برنامه های آتی فستیوال و معرفی آن به جامعه هنری کشور، از برگزاری و تداوم مسیر آن حمایت نمایید.

لازم به ذکر است که هنرمندان شرکت‌کننده در تمامی بخش های نخستین و دومین دوره فستیوال موسیقی معاصر تهران می‌توانند از تاریخ یکشنبه 26 فروردین ماه لغایت چهارشنبه 29 فروردین ماه از ساعت 13 الی 20 با مراجعه به دبیرخانه فستیوال به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان آبان شمالی، نبش بن‌بست لاله، پلاک 98 طبقه دوم و یا تماس با شماره تلفن 09383229379 نسبت به دریافت تسهیلات شرکت در برنامه‌های سومین فستیوال موسیقی معاصر تهران اقدام نمایند.

ستاد برگزاری فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران