سومین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران

برنامه فستیوال

  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
15:00

پروژه الواح پولادین

16:00

رسیتال فلوت رکوردر سیلویا هینز (آلمان)

- Lauren Redhead Entoptic landscape

- Hideki Kozakura Shorai III

- Lillie Harris Dormientes Bestia

- Martyna Kosecka Hypnos

- Catenation Conjunction III

- Oktawia Pączkowska Reconfigurations

- John Strieder Bleed down black

18:00

ارکستر نیلپر

- Seven Hymns Project

21:00

رسیتال پیانو مارتینا کوسسکا

- Paweł Mykietyn Four preludes

- Zygmunt Krauze La Chanson du Mal-Aime

- Andrzej Dutkiewicz Three Sketches in Retrospect

- Tomasz Sikorski Sonant

- Ewa Fabiańska-Jelińska Le Quai de Bercy

- Bogusław Schaeffer Non Stop

13:00

رسیتال ویلنسل منا ایقانی

- Alfred Schnittke Improvisation for Violoncello

- Mikhail Ivanovich Lalinov Exprompt

- Pál Kadosa Sonatina for Violoncello

14:00

رسیتال کنترباس فرشید پاتی نیان و بهتاش ابوالقاسم

15:00

رسیتال گیتار اشکان احمدی

-Carlo Domeniconi Variations on an Anatolian Folk song

-Frank Martin Quatre Pieces Breves for Guitar

-Reginald Smith Brindle El Polifemo de Oro

-Dušan Bogdanović Six Balkan Miniatures

-Golfam Khayam Gora

16:00

رسیتال ویولا سهراب جلایی

-Kaveh Djodat Sonata for Viola

-Parham Behzad Sékôndj - world premiere

18:00

رسیتال پرکاشن الکساندر ونوک (لهستان)

- Iannis Xenakis Rebonds A, for percussion

- Philippe Hurel Loops II, for vibraphone

- Georges Aperghis Graffitis, for a percussionist

- Nader Mashayekhi The sky is nowhere the same colour, for crotales

- Iannis Xenakis Rebonds B, for percussion

21:00

تریو زروان

- Wolfgang Rihm Fremde zsene |||

- Alireza Mashayekhi Dialogue

- Amin Honarmand Passinate Dialogue

- Hamid Moradian Trio

- Roozbeh Rafiee Trio

- Shervin Abbasi Trio no.2 - Premiere

- Mazyar Younesi Zarbi

- Wilfried Hiller Niobe

12:00

کارگاه آموزشی الساندرو سولبیاتی (ایتالیا)

- آهنگسازی

14:00

فرشید پاتی نیان، نیلوفر شیری

- Anahita Abbasi Sketch II

- Corey Fogel Graphic score – world premiere

- Hesam Abedini Departure II

- Nicole Mitchelli work in progress – world premiere

- Mark Dresser Kind of Nine

- Niloufar Shiri Lines

- Hesam Abedini Skinner

15:00

همکاری آزاد

15:30

رسیتال سنتور لادن شیخی

16:00

رسیتال ویلن فرمهر بیگلو

- Armin Sanayei Gonbad – world premiere

- Shervin Abbassi Afroch - world premiere

- Massiha Hassannia A piece for violin & electronics - world premiere

- Kian Hossein Glide - world premiere

18:00

ارکستر باربد

- Philip Glass the Hours Suite for Piano & String Orchestra

- Keyvan Mirhadi Concerto for Tanbur & String Orchestra

- Pēteris Vasks Vientulais Engelis

21:00

رسیتال پیانو امانوئلا پیه مونتی (ایتالیا)

- Alessandro Solbiati Interlude

- Mehdi Khayami Sellat

- Luigi Dallapiccola Quaderno di Annalibera

- Aida Shirazi Albumblatt

- Martyna Kosecka Nepheles

- Alessandro Solbiati Sonata seconda

12:00

دانشگاه جامع علمی کاربردی

کارگاه آموزشی تریو زلمایا (آلمان)

- نوزاندگی آنسامبل در موسیقی معاصر

12:00

آموزشگاه کوشا

مستر کلاس آهنگسازی الساندرو سولبیاتی (ایتالیا)

14:00

یاکوب راتای (جمهوری چک)

16:00

رسیتال پرکاشن الکساندر ونوک (لهستان)

- Thierry de Mey Silence must be, for a conductor solo

- Georges Aperghis Zig-Bang: Suis celui, a performance

- Matthew Shlomowitz Hi-Hat and me, for solo percussionist

- François Sarhan Homework, for Body-percussion

- Georges Aperghis Zig-Bang: Rideau, a performance

- Pierluigi Billone Mani.Gonxha, for two Tibethan temple bowls

- Rolf Wallin Scratch, for amplified balloon

18:00

ارکستر معاصر پارس

- Alireza Mashayekhi Garden of the Lord op. 144

- Nader Mashayekhi A Hasy Bunch

- Ali Radman Sialk For Karna and Orchestra - world premiere

- Arsalan Abedian Susmulsion - world premiere

- Roozbeh Tabandeh Soundscapes in the Mist - world premiere

- Sahand Shokrzadeh Music for String Orchestra - world premiere

21:00

دوئت اسپکترو

- Seven Meditations

12:00

دانشگاه جامع علمی کاربردی

ورک شاپ موسیقی الکترونیک، یاکوب راتای (جمهوری چک)

12:00

آموزشگاه کوشا

مستر کلاس نوازندگی ویلن، دیوید دانل (جمهوری چک)

14:00

تریو زورم (بلژیک)

- Toon Callier Autopaard (chopsticks & resonators)

- Toon Callier Obis

16:00

تریو زلمایا (آلمان)

- Kristin Thora Haraldsdóttir, Touch

- Kaija Saariaho, Spins and Spells

- Idin Samimi Mofakham, Hesâr

- Sarah Nemtsov, Lobgesang

- Zeynep Gedizlioglu, Wieder also anders

- Mina Arisian, Idea I & II

- Marc Yeats, Observation 1.5 [no man‘s land]

- Aida Shirazi, One Day the Bird Will Be Free

- John Strieder, Obscured light

18:00

کر فلوت تهران / ماتیاس زیگلر (سوئیس)

- Amin Sharifi Gloria Patri - world premiere

- Philippe Racine Diamants D’Air - world premiere

- Mohammad Sharifian Dawn

- Kouchyar Shahroudi Sur Les Ailes Du Vent

- Mathias Ziegler Ave Kingma -Stop’N Go -Contrabasics -Ghashghai -Rececada Primera

- Mathias Ziegler La Rusna -Mashhad -Very Very Good -Well you needn’t

21:00

رسیتال پیانو مطهر حسینی

- Farnood Haghanipour Serenade

- Sina Sedghi Eikon

- Ardavan Vosoughi Development of Silenc No.3

- Masiha Hassan-Nia Holy Hammer - world premiere

- Karan Salajeghe Esquisse pour Piano prepare

- Nima A.Roshan Composition with Two Large Plates - world premiere

- Samira Vaseghnia Spot till Line

- Yusof Ghorbani Invention - world premiere

- Yusof Ghorbani Developmented Period - world premiere

- Alireza Mashayekhi Short Stories Op.106

12:00

دانشگاه جامع علمی کاربردی

کنسرت پژوهشی الناز بهکام و پروفسور اشتفان ینا (اتریش)

12:00

آموزشگاه کوشا

مستر کلاس نوازندگی فلوت ریکوردر، سیلویا هینز (آلمان))

14:00

رسیتال ویلن دیوید دانل (جمهوری چک)

- Iannis Xenakis Mikka

- Elia Koussa Sermon of an statue

- Mike Pelo Silent Voyage

- Miroslav Srnka This long town

- Martin Marek Salvataggio di due

- Susumu Yoshida Espirit de larbre

- John Cage Chorals

16:00

دیوید دانل و یاکوب راتای (جمهوری چک)

- Luigi Nono La Lontananza Nostalgica Utopica Fututra

12:00

آموزشگاه کوشا

مستر کلاس نوازندگی فلوت، ماتیاس زیگلر (سوئیس)))

14:00

سینا شعاعی، علی اکبر نریمان، سهیل شیرنگی

16:00

تریو زورم (بلژیک)

شرکت کنندگان

سخنرانان

حمیدرضا اردلان
نادر مشایخی
جان اشترایدر (آلمان)
مژگان چاهیان

رهبران ارکستر

نوید گوهری
کیوان میرهادی
علی رادمان
سعید تقدسی

تکنوازان

سیلویا هینز، فلوت ریکوردر (آلمان)
مارتینا کوسسکا، پیانو
منا ایقانی، ویلنسل
فرشید پاتی نیان، کنترباس
اشکان احمدی، گیتار
سهراب جلایی، ویولا
الکساندر ونوک، پرکاشن (لهستان)
نیلوفر شیری، کمانچه
لادن شیخی، سنتور
فرمهر بیگلو، ویلن
امانوئلا پیه مونتی، پیانو (ایتالیا)
مطهر حسینی، پیانو
دیوید دانل، ویلن (جمهوری چک)

ارکسترها / آنسامبل ها

ارکستر نیلپر
تریو زروان
ارکستر باربد
ارکستر معاصر پارس
دوئت اسپکترو
تریو زورم (بلژیک)
تریو زلمایا (آلمان)
کر فلوت تهران

حامیان